معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
سمت فعلی: کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش

مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1401
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات
  • ۷ تیر ۰۰، ۱۳:۲۳ - دوست
    عالی

تقویت رزومه به چه قیمت؟

پنجشنبه, ۵ فروردين ۱۳۹۵، ۰۱:۲۳ ب.ظ
پژوهش یا تحقیق یک روند هوشمندانه، هوشیارانه، خلاقانه و سامانمند برای یافت، بازگویی و بازنگری پدیده‌ها، رخدادها، رفتارها و انگاشته‌ها است. از طریق پژوهش است که معلومات انسان جلوه‌ای نو به خود می‌گیرد و مجهولات طبیعت روزبه‌روز نمایان‌تر می‌شوند و لباس معلومات را بر تن می‌کنند.
انسان همواره به دنبال کشف پدیده‌ها و پی بردن به روابط موجود بین آن‌ها بوده است. کنجکاوی حسی است که همواره در وجود انسان بوده است. خداوند تبارک‌وتعالی، زمینهٔ اعتلای زندگی بشری را از طریق ابزارهایی برای انسان فراهم کرده است. یکی از ابزارها، قوهٔ تعقل و تفکر است. انسان به سبب قوهٔ تفکر و تعقل می‌تواند بیندیشد و راه سعادت را از راه شقاوت بازشناسد.
تحقیق و پژوهش امروزه در سیستم تعلیم و تربیت و نظام دانشگاهی بسیار مهم تلقی می‌شود. همهٔ افراد برای ارتقای سطح علمی و گاهی نیز با هدف کسب امتیاز، به‌ناچار باید دست به پژوهش زده و حداقل مقالاتی درزمینهٔ رشتهٔ تحصیلی خود بنویسند. روزانه چندین ایمیل از طرف شرکت‌های مختلف برای من ارسال می‌شود. دیشب که داشتم ایمیل خود را چک می‌کردم، دیدم از طرف یک شرکت ویراستاری، ایمیلی برای من ارسال شده است. در این ایمیل، گفته بودند، ما می‌توانیم برای تقویت رزومهٔ شما، با نام خودتان، مقالاتی را در مجلات معتبر ISI به چاپ برسانیم. کمی از این بابت تأسف خوردم.
پژوهشگران زیادی را می‌شناسم که همواره با تلاش و کوشش خود، به رشد علم و فنّاوری کمک می‌کنند؛ اما یک عده از افراد نیز وجود دارند که با پرداخت مقدار زیادی پول به شرکت‌های مختلف، مقالاتی را به اسم خود در مجلات مختلف چاپ می‌کنند و از این راه، امتیازاتی کسب می‌کنند.
همواره باید بدانیم که این کارها، جز حرکت انسان به‌سوی جهل و نادانی، نتیجه‌ای در پی نخواهد داشت. چراکه تحقیق و پژوهش اگر به شیوهٔ درست آن صورت بگیرد، می‌تواند به سعادت بشری یاری رساند.
بیاییم با پژوهش درست، زمینهٔ اعتلای فکری و فرهنگی میهن خویش را فراهم کنیم.
کيو آر کد مطلب جهت استفاده در اندرويد
تقویت رزومه به چه قیمت؟
دريافت برنامه هاي رمزينه خوان براي انواع سيستم عامل هاي تلفن همراه و تبلت
موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۵/۰۱/۰۵
امین جوانمرد تعداد بازدید: ۲۳۸۲

پژوهش درست

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه