معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
سمت فعلی: کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش

مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1401
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات
  • ۷ تیر ۰۰، ۱۳:۲۳ - دوست
    عالی

۶ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

به منظور بهره مندی دوستان گرانقدر از طبیعت زیبای خطبه سرای تالش،تصاویری تقدیم می گردد.


رودخانه لیسارامحله خطبه سرا

جهت مشاهده تصاویر بیشتر،به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ خرداد ۹۵ ، ۰۶:۴۱
امین جوانمرد
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ خرداد ۹۵ ، ۱۳:۴۵
امین جوانمرد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ خرداد ۹۵ ، ۰۸:۳۴
امین جوانمرد
پس از روزها کلاس و خستگی دانشگاه، تصمیم گرفتم دلی هم بزنم به طبیعت و خستگی از تن برون کنم! این شد که یکشنبه 9 خرداد 1395، به‌اتفاق یکی از دوستانم، به ییلاق خطبه سرا رفتیم. طبیعت تالش آن‌قدر زیباست که زبان از وصف آن عاجز است. بهتر است به‌جای اینکه به توضیحات بپردازم، ترجیح می‌دهم که شما تصاویر را مشاهده کنید و خود به وصف این طبیعت دل‌انگیز بپردازید.

ییلاق خطبه سرای تالش - امین جوانمرد

برای مشاهده تصاویر بیشتر لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ خرداد ۹۵ ، ۲۱:۱۸
امین جوانمرد

وقتی که دو سال قبل، کتاب آموزش وبلاگ نویسی را تألیف میکردم،در قسمت معرفی«بازخورد های وبلاگ»، توضیحاتی در خصوص کامنت و یا همان نظرات وبلاگ مطرح کردم. من کامنت های هر پست از وبلاگ را،یک بازخورد و یک ارزشیابی از محتوای وبلاگ می دانم.از طریق همین کامنت ها می توان محتوای وبلاگ را به سمت علاقه مندی کاربران پیش برد.

اما آن چیزی که همیشه آزارم می دهد،بحث کامنت های اسپم هست.برخی از شرکت های نرم افزاری با طراحی ربات ها و ارسال آن ها به فضای وب،موجب ارسال پیام های تبلیغاتی متعدد در وبلاگ می شوند که این امر موجب خستگی وبلاگ نویس می گردد.البته در سیستم وردپرس،روش هایی برای مسدود کردن این ربات ها وجود دارد اما در سایر سرویس های وبلاگ دهی،این امکانات محدود است.

مورد دیگری که موجب کاهش رضایت وبلاگ نویسان می شود،ارسال کامنت هایی توهین آمیز و تحقیر آلود توسط برخی از کاربران است.حقیقت این است که یک وبلاگ،همانند یک دفترچه یادداشت برخط است که در آن وبلاگ نویس برای خود می نویسد،هر آنچه را که می تواند بعد شناختی ذهنش را بر آن درج کند. ممکن است در محتوای وبلاگ،مطالبی مطرح گردد که اصلاً مورد قبول ساحت های فکری مختلف نباشد اما باید مد نظر قرار داد که افکار همه ی افراد مورد احترام است.

وبلاگ بنده حقیر نیز از این بعد، خالی از لطف نیست.در وبلاگ من هم یک فرد عزیزی با نام مستعار«یکی» با سیستم عامل Android 4.4 KitKat  و مرورگر Chrome Mobile 30.0.0.0 کامنت هایی را ارسال می کند که حقیقتاً آزار دهنده است.اما من سعی می کنم این کامنت ها را به عنوان یک «انتقاد»مد نظر قرار دهم و سعی کنم که نوشته های ایشان را برای خود عملی کنم. هر انتقادی،یک زمینه ی رشد و اعتلا را می آفریند. اما توجه به این نکته ضروری است که انتقاد باید تمام جوانب یک موضوع را مد نظر قرار دهد زیرا اگر جز این باشد،موجب توهین و تهمت است.

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه ی دوستان

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ خرداد ۹۵ ، ۱۵:۱۸
امین جوانمرد


امین جوانمرد


    مرا می‌بینی و هر دم زیادت می‌کنی دردم            تو را می‌بینم و میلم زیادت می‌شود هر دم

    به سامانم نمی‌پرسی نمی‌دانم چه سر داری         به درمانم نمی‌کوشی نمی‌دانی مگر دردم

نه راه است این که بگذاری مرا بر خاک و بگریزی      گذاری آر و بازم پرس تا خاک رهت گردم

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ خرداد ۹۵ ، ۲۳:۲۶
امین جوانمرد

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه