معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
سمت فعلی: کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش

مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1401
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات
  • ۷ تیر ۰۰، ۱۳:۲۳ - دوست
    عالی

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش spss به زبان فارسی

چهارشنبه, ۴ فروردين ۱۳۹۵، ۰۷:۰۳ ب.ظ

یکی از نرم‌افزارهایی که همواره در بحث و تحلیل‌های آماری توسط پژوهشگران و دانشجویان علاقه‌مند مورداستفاده قرار می‌گیرد، نرم‌افزار SPSS است. این نرم‌افزار باقدرت بالایی که در تحلیل داده‌ها دارد، برای پژوهشگران یک ابزار مهم به شمار می‌رود.
اس پی اس اس (SPSS)، مخفف Statistical package for social science است. در تحلیل داده‌ها با استفاده از اس‌پی‌اس‌اس، سه مرحلهٔ اساسی وجود دارد. نخست باید داده‌های خام را وارد کنید و آن‌ها را در یک پرونده ذخیره نمایید. دوم باید تحلیل موردنیاز را برگزینید و آن را مشخص کنید.سوم برونداد را وارسی کنید.
برای آموزش SPSS، منابع پراکنده‌ای در اینترنت وجود دارد. کتاب‌های مختلفی نیز در این خصوص چاپ شده است. اما هیچ‌کدام نمی‌توانند، به طور کامل، مفاهیم اساسی آمار توصیفی و استنباطی را در قالب نرم‌افزار SPSS به خوانندگان منتقل کنند. دیروز یک فایل آموزشی نرم‌افزار SPSS که توسط مهندس بهرامی نوشته شده است، در اینترنت یافتم. به‌منظور استفاده همکاران و علاقه‌مندان به پژوهش، این فایل را جهت دانلود در وبلاگ قرار می‌دهم. امیدوارم این فایل بتواند در امر تحلیل داده‌ها با نرم‌افزار SPSS به دوستان کمک کند.

جهت دانلود کلیک نمایید
حجم: 9.7 مگابایتکيو آر کد مطلب جهت استفاده در اندرويد
دانلود کتاب الکترونیکی آموزش spss به زبان فارسی
دريافت برنامه هاي رمزينه خوان براي انواع سيستم عامل هاي تلفن همراه و تبلت

نظرات (۱)

mersii

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه