معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
سمت فعلی: کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش

مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1398
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات
  • ۷ تیر ۰۰، ۱۳:۲۳ - دوست
    عالی

چه زیبا روزهایی را گذراندم

جمعه, ۲ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۳۷ ب.ظ

سلامی به گرمی تابستان و به صداقت بهار تقدیم به شما خوبان.

شنیده بودم که هیچ جا بوی خوش وطن و زادگاه را نمیدهد. این روزا میفهمم حقیقتش چه بوده و چرا این حرف زده شده است. از آن روز که در دانشگاه فرهنگیان اردبیل پذیرفته شدم،زندگی بوی دیگر به خود گرفت.جدایی از خانه و زادگاه،بودن در بین مردمان دیگر و فرهنگی دیگر،کمی سخت بود. داروین را شنیده بودم که تطبیق دادن را راز ماندگاری و بقا می دانست. چاره ای نبود جز تطبیق با فرهنگ جدید و گفتارهای نو...

روزها گذشت و ترم ها سپری شد.بهار تالش آمد و زمستانش گذشت و برگ های طلایی رنگ پاییز نمایان شد.چه خوش روزها گذشت و چه خوش احوالات سپری شد. در خرداد امسال،اطلاعیه ای دیدم در پردیس که نوشته بود به منظور تأمین نیروی انسانی آموزش  و پرورش بهتر هست، ترم تابستان ارائه گردد..

حالا میفهمم که سه سال و اندی گذشت...امّا حقیقت آن است که به کار آید.به مغز خود رجوع کردم تا دریابم چقدر از آب گوارای علم در این سه سال نوش کره ام. بد نبود.خورشید ذهنم بر وفق مراد می درخشید. هر دم بادی می وزید.اشکالی ندارد،باران ذهن هم زیباست.بارش مغزی، ما را چکار؟!

در این سه سال فعالیت های علمی انجام دادم.تحقیق و پژوهش مرا به سوی خود جذب کرد. یک کتاب به چاپ رسانده و سه کتاب زیر چاپ دارم. چند تا هم مقاله نوشتم و خطی زدم بر مشام سرزمین تالش و زادگاهم را بر ماهنامه تالش معرفی کردم. این احوالات جز حمایت و هدایت میسر نبوده و نیست . حمایت پدر و اهل بیت و مادرم. هدایت خداوند واحد و اساتید گرانقدرم؛

شنیده بودم رییس دانشگاه اتاقی دارد بزرگ،هرکسی را آنجا راه نمی دهند.دانشگاه ما رئیسی دارد،لطیف تر از برگ درخت زیتون و مهربان تر از پدر دلسوز . خوشا به حال کسی که برقلب ها نفوذ کند .

اما شنیده هایم اشتباه از کوزه بیرون آمد! چنان حمایتی از رئیس دانشگاه دریافت کردم که حتی کتابی را با همکاری ایشان تألیف کردم. چقدر پیگیر مسائل بود و چقدر اعتمادم کرد.دکتر نورمند عزیز، برایت زندگی عاشقانه از خداوند مسئلت مینمایم.

هنوز یک سال باقیست. یکسال هم که بگذرد، راهی مدارس شده و به فرزندان پاک این ملت غیور خدمت خواهم کرد. تابستان امسال به اتفاق دوست و همکار عزیزم، آقای سامان پوررضا به اکثر مدارس دور دست تالش رفتیم و با وضع جاده و مردمان نیک اندیش آشنا شدیم.

خداوندا خاطرات خوش را بر ذهن های ما جاری ساز و هیچ گاه ما را به خودمان وا مگذار. - آمین

تا سلامی دیگر، یاعلی.

کيو آر کد مطلب جهت استفاده در اندرويد
چه زیبا روزهایی را گذراندم
دريافت برنامه هاي رمزينه خوان براي انواع سيستم عامل هاي تلفن همراه و تبلت

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه