معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
سمت فعلی: کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش

مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1401
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات
  • ۷ تیر ۰۰، ۱۳:۲۳ - دوست
    عالی

اینترنت یک رسانه دو طرفه است ؛به این معنا که هم تولیدکننده متن در این فضا و هم مصرف کننده آن در ادامه امر تولید با یکدیگر در ارتباط هستند و از هم تأثیر می پذیرند. تعاملی بودن این فرصت را برای کاربران اینترنتی فراهم می کند تا در برخورد با فضای اینترنت فرصت دخالت آرا و نظرات خود را دائما داشته و از نظرات دیگران نیز مطلع شوند.

بدلیل فعالیت چندین ساله در فضای وب این اطلاعات فراهم شده است که زمینه ی تعامل مناسب و سازنده علمی اگر در فضای سایبری شکل گیرد، می تواند فرهنگ گفتگوی سالم را با در نظر گرفتن اخلاق شهروند سایبری فراهم سازد. از آنجایی که اتاق های چت در فضای وب به شدت افزایش یافته است و انسان ها از فرهنگ های مختلف بدان دسترسی پیدا کرده اند،زمینه ی گفتگوی علمی در آنها وجود ندارد.

از این رو بر آن شدیم تا اتاق گفتمان را به منظور تبادل عقاید و نظرات و بیان دیدگاه ها فراهم کنیم تا از این طریق هم از بیانات شما استفاده کنیم و هم بتوانیم فرهنگ گفتگوی سالم را نهادینه کنیم .

اتاق گفتمان وب سایت امین جوانمرد در نشانی www.chat.Aminj.ir قرار دارد. صفحه ورودی این سیستم بدین شکل است:

2015-08-22_09-41-14

همانطور که مشاهده می کنید،در ابتدای صفحه این متن نوشته شده است : " به سیستم گفتگو،تبادل نظر و مباحثه علمی وب سایت اطلاع رسانی امین جوانمرد خوش آمدید . توسط این سیستم می توانید کنفرانس های علمی خود را به صورت مجازی برگزار کرده و با دوستان و همکاران خود در خصوص مسائل متعدد علمی به بحث و تبادل نظر بپردازید."

پس از وارد کردن نام خود(پیشنهاد می کنیم به زبان فارسی وارد کنید) و تعیین جنسیت خود، می توانید وارد سیستم گفتمان شوید . صفحه ای از سیستم گفتمان:

2015-08-22_09-29-44

پس از ورود به صفحه گفتمان، در صورت نیاز می توانید همان نامی که با آن وارد سیستم شده اید، به عنوان نام کاربری برای خود ثبت کنید و با در دست داشتن رمز عبور این نام کاربری متعلق به شما خواهد بود و کسی دیگر نمی تواند با آن به اتاق گفتمان وارد شود .

سیستم مجهز به تشخیص حروف ناروا می باشد که به محض ارسال این چنین کلمات در صفحه ی اصلی، سیستم به طور خودکار دسترسی کاربر خاطی به اتاق گفتمان را قطع خواهد کرد .

بیایید همه با هم فرهنگ گفتگوی سالم را نهادینه کنیم .

آدرس دسترسی به سیستم گفتمان:

www.chat.aminj.ir

با تشکر

امین جوانمرد

کيو آر کد مطلب جهت استفاده در اندرويد
سیستم آنلاین گفتگو و تبادل نظر وب سایت امین جوانمرد
دريافت برنامه هاي رمزينه خوان براي انواع سيستم عامل هاي تلفن همراه و تبلت

نظرات (۲)

درود.
خداراشکر من هم امسال رتبه ی سوم وبلاگ نویسی را کسب کردم. سایت جامع و خوبی دارید به نظرم باید آ.پ به سمت و سویی بره که هر معلم برای خودش یک سایت داشته باشه و از این طریق هم خودش را به روز کند و هم با دانش آموزانش تبادل اطلاعاتی داشته باشند. یه سوال خدمتتون داشتم. اینکه شما سال قبل به مرحله ملی راه پیدا کردید؟؟؟ میشه در مورد کم و کیف و جزییات این مسابقات مرا روشن کنید؟؟ چون من هیچ گونه شناختی از این مسابقات ندارم.
سپاس.
۲۶ شهریور ۹۴ ، ۱۷:۰۱ امین جوانمرد
آیدی محترم kaska سلام . به وب گاه ما خوش آمدید؛
پاسخ به سوال شما در وبلاگتان ارسال گردید .
سپاس

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه