معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا

توسعه حرفه ای معلم، راه درمان سیستم آموزشی کشور

معلم کارآمد،کلاس پویا
سمت فعلی: کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش

مـعلـمـان خـوب، خـود نیز شـاگـردانـی متعهدند. در جامعه دانایی محور، سازمان آموزش‌وپرورش در کنار انتقال محتوا به دانش آموزان، خود نیز می‌آموزد و کارگزاران امر آموزش را نیز توسعه می‌بخشد. توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمی، تنها راه درمان سیستم آموزشی کشور است. معلمان خلّاق همیشه در کنار آموزش، به پژوهش و یادگیری محتوای جدید می‌پردازند تا تدریس خود را اثربخش سازند. امید است در این وبلاگ، با هدف بهبود فرآیند آموزش و یادگیری، در جهت توسعه حرفه‌ای جایگاه معلمان قدمی برداشته شود.
مدیریت تارنما: امین جوانمرد-تالش
رایانامه: Aminj313@yahoo.com

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

تاییدیه درگاه پرداخت

فروشگاه امین فایل

کیوآرکد وبلاگ


با اسکن این کیوآرکد، می توانید به راحتی به محتوای وبلاگ از طریق تلفن همراه و تبلت دسترسی یابید.
مقام معظم رهبری

شما معلمان و مربیان و نسل جوان هستید که فردا را می‌سازید و استکبار جهانی را مأیوس می‌کنید و نقطهٔ امید روشن را ... در دل مستضعفان عالم زنده نگه می‌دارید.
نشان سال 1401
سرزمین تالشاسناد مهم سیستم تعلیم و تربیت ایران
آخرین نظرات
  • ۷ تیر ۰۰، ۱۳:۲۳ - دوست
    عالی

اتمام دوران دانشجویی و لطف مسئولان!

پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۵، ۰۴:۵۲ ب.ظ

بعد از روزها تلاش و زحمت و شکنجه‌های روحی و بخشنامه‌های لحظه‌ای و .... بالاخره دوران تربیت معلم دانشگاه فرهنگیان را به پایان رساندم. در این چهار سال تجارب زیادی را کسب کردم که هم از نظر علمی و هم از نظر توسعه کنش‌های رفتاری حائز اهمیت است که بخش علمی آن را در کارنمای معلمی خود شرح داده‌ام اما از تشریح کنش‌های رفتاری و عبرت‌های روزگار معذورم! دلیلش هم بماند...
در این چهار سال شنیدیم آنچه را که نباید می‌شنیدیم و گفتیم آنچه را که نباید می‌گفتیم. چه زیبا بود رفتارمسئولان عزیزم که همواره با لبخندهای دل‌نشین خود، قوت قلبی جانانه می‌بخشیدند بر روح نسبتاً آرام ما. اما چه زیباتر می‌شد اگر همین رفتارها در روزهای پایانی و پس از دانش‌آموختگی نیز ادامه می‌یافت.
وقتی برای تسویه به دانشگاه رفتم، انگار وارد یک محیط جدیدی شده بودم. همان آدم‌هایی که ساعت‌هایی را پشت کامپیوترهای آنان سپری می‌کردم و مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را حل می‌کردم، همان‌ها غافل از یک نیم‌نگاه!
طبق عادت هر شبم وقتی اینستاگرام خود را چک می‌کردم، تصاویری از دانشجومعلمان دیدم که نوشته بودند: «جشن فارغ التحصیلی خیلی زیبایی بود. جاتون خالی». حس غریبی کردم و اندکی هم تأمل؛ چگونه می‌شود وقتی چهارسال در یک محیط و با یک سری از آدم‌ها در تعامل باشی و جشن فارغ التحصیلی بگیرند و به کسی خبر ندهند... سایت دانشگاه را چک کردم و تصاویر جشن فارغ التحصیلی را در سایت دیدم. جشنی گرفته‌اند که ما خبر نداریم اما تصاویر جشن را در سایت می‌بینیم! خیلی روزگارمان عجیب و غریب است.
آقای نورمند! اگر از من و امثال من سیر شده بودی، حداقل در سایت اطلاع می‌دادی که جشن فارغ التحصیلی می‌گیریم. مطمئن باش شما را به زحمت نمی‌انداختیم و مزاحم نمی‌شدیم. اما یک اطلاع رسانی ساده، می‌توانست قوت قلبی برای ما باشد و بر خود ببالیم که با انسان‌هایی بودیم که بعد از اتمام دوران دانشجویی هنوزم برای آن‌ها مهم هستیم.
تصور کن؛ منتظر جشن فارغ التحصیلی باشی اما خیلی تصادفی در سایت دانشگاه تصاویری ببینی که زیرش نوشته باشه: «جشن فارغ التحصیلی اولین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان اردبیل»!
برای مسئولان این دانشگاه آرزوی موفقیت دارم اما...

کيو آر کد مطلب جهت استفاده در اندرويد
اتمام دوران دانشجویی و لطف مسئولان!
دريافت برنامه هاي رمزينه خوان براي انواع سيستم عامل هاي تلفن همراه و تبلت
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۷/۲۹
امین جوانمرد تعداد بازدید: ۱۱۴۰

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

مترجم سایت

پشتیبانی

ابزار هدایت به بالای صفحه